Pneu Peterka

Celková cena:0,-
0 položek Zobrazit košík
Hankook

Zimní pneu

Zimní pneumatiky pro osobní a nákladní vozy

Používat zimní pneumatiky se vyplatí, dnes Vám nákup nových zimních pneumatik nejen ušetří peněženku, ale mnohdy i život. Dle nové vyhlášky která nastoupí v platnost již v tomto roce je nutné používat zimní pneumatiky v době od 1.listopadu do 30.dubna a to na úsecích označených novou dopravní značkou . Za tuto značku bude možno vjet pouze s pneumatikami nesoucími označení M+S ( zimní nebo celoroční ).  Všechny čtyři pneumatiky budou muset mít minimální hloubku dezénu 4 milimetry u osobních vozidel a 6 mm u nákladních. Umístění této nové dopravní značky se předpokládá v horských oblastech a na některých úsecích dálnic a silnic I. třídy.

Zimní pneu se vzorkem vyšším jak 4 mm se dnes musí povinně využívat v mnohých evropských zemích, tato skutečnost nastane i u nás. Doporučujeme neotálet s nákupem pneumatik na zimu, jelikož nynější levné pneumatiky mohou za čas s cenou porůst mnohem výše. Zimní pneu Vám pomůže dostat se tam kam potřebujete včas a ve zdraví, nenechávejte proto nic náhodě a kupte si zimní pneumatiky u nás. Nákupem zimních pneumatik mnohdy ušetříte spousty peněz na pozdějších opravách vozidel z důvodu nepoužití zimních pneu.

Nabízíme zimní pneumatiky značek Barum, Bridgestone, Continental, Dunlop, Firestone, Goodyear, Kleber, Matador, Michelin, Sava, Nokian, Pirelli a mnoho dalších z nabídky zimních  pneu. Přivezeme až k Vám osobní zimní pneumatiky, nákladní a van zimní pneumatiky, zimní moto pneu a off road zimní pneu. Vyberte si s naší nabídky zimní pneumatiky různých rozměrů s rychlostními indexy i pro super sporty, nebo s extremní výdrží do náročných zasněžených terénů.

 

Vyberte si z kategorie zimní pneumatiky pro Vaše vozidlo:

Zimní pneu osobní - zimní osobní pneumatiky pro auta všech značek, nabízíme zimní pneu různých rozměrů a značek pro osobní vozy.  

Zimní pneu offroad - SUV  - zimní offroad pneumatiky pro SUV a offroad vozy všech značek.

Zimní pneu VAN - lehké nákladní - zimní VAN pneu, pneumatiky pro lehké nákladní vozy a VAN skříňové vozidla pro zimní provoz.MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
ZASÍLÁNÍ NOVINEK EMAILEM
NAPIŠTE NÁM
PLATEBNÍ METODY

PARTNEŘI

Hankook


Pneu Peterka nabízí levné pneumatiky, protektory, pneu, plechové disky značek Bridgestone,Firestone,Dayton,Firstop, Michelin, Kleber, Pirelli, Goodyear, Dunlop, Fulda, Nokian,Maxxis,Hankook, Toyo,Heidenau a další. Nabízíme osobní pneumatiky, van pneumatiky, off road pneumatiky a moto pneu.