Pneu Peterka

Celková cena:0,-
0 položek Zobrazit košík
Hankook

Celoroční pneu

Celoroční pneumatiky jsou vhodným řešením pro off road vozy, ale i osobní vozy

Celoroční pneu jsou vhodným řešením pro celoroční provoz. Celoroční pneumatiky jsou konstruovány technologií pro letní a částečně pro zimní provoz. Celoroční pneumatiky však neposkytují takové vlastnosti jakou v jednotlivých ročních obdobích mají letní pneumatiky, nebo zimní pneumatiky. Zimní pneumatiky jsou konstruovány na zátěž pod 7°C do mínusu, to znamená že má dobrou přilnavost i za mrazivých podmínek. Letní pneumatiky jsou konstruovány na zátěž od + 7°C nahoru a pokud se dostanou na nižší teplotu, velmi rychle tvrdnou a ztrácejí přilnavost. Celoroční pneumatiky mají částečné schopnosti letních i zimních pneumatik, jsou tedy vhodné pro letní provoz a částečně i pro zimní provoz.

Pro Pražany a off road vozy jsou vhodné celoroční pneumatiky

V místech jako je například Praha mají celoroční pneumatiky velký význam, jelikož zde i v zimně málo kdy teplota spadne pod bod mrazu a nebývá nižší jak -5°C, pro Pražany jsou tedy celoroční pneumatiky velmi vhodným řešením. Celoroční pneumatiky jsou rovněž vhodné pro off road vozy, které mají široké vzorky pneumatik a hodí se tak i pro provoz za ztížených zimních podmínek. Celoroční pneu je tedy klasickým řešením využití pneumatik v průběhu celého roku bez nutnosti výměny pneumatik. 

Nabízíme celoroční pneu za velmi výhodných podmínek

Nabízíme celoroční pneumatiky za velmi dobré ceny jak pro osobní, tak pro off road vozy. Celoroční pneu jsou použitelné i na Van vozy, popřípadě určité druhy nákladních vozů. Nabízíme Vám dodání celoročních pneu až na místo Vašeho určení. Jste li našim stálým zákazníkem nabízíme zajímavé bonusy. MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
ZASÍLÁNÍ NOVINEK EMAILEM
NAPIŠTE NÁM
PLATEBNÍ METODY

PARTNEŘI

Hankook


Pneu Peterka nabízí levné pneumatiky, protektory, pneu, plechové disky značek Bridgestone,Firestone,Dayton,Firstop, Michelin, Kleber, Pirelli, Goodyear, Dunlop, Fulda, Nokian,Maxxis,Hankook, Toyo,Heidenau a další. Nabízíme osobní pneumatiky, van pneumatiky, off road pneumatiky a moto pneu.